Pachnie wiosną …

Wiosna tuż, tuż. Na dworze deszczyk, który ożywia ziemię.Za chwilę poczujemy zapach budzącej się wiosny. Czy zaczęłyśmy już przygotowania do tej pięknej pory roku?
Zapraszam na aqua fitness .

 

czw. 19:15 Langiewicza 22
www.wodnyfitness.pl

AQUA FITNESS

 

Życie na ziemi powstało z wody. Woda pokrywa około 70% naszej planety. Nasze ciało zawiera jej 75%, a my sami nie jesteśmy  w stanie bez niej żyć . Lubimy spacerować brzegiem morza, zachwycamy się tryskającą fontanną, szmer strumienia daje nam uczucie spokoju, relaksu, odprężenia.

 

Środowisko wodne jest bliskie nam wszystkim, znamy i cenimy jej relaksujące właściwości. Pod wpływem ciśnienia hydrostatycznego wody rozluźniają się mięśnie kręgosłupa, następuje pobudzenie krążenia krwi , a dzięki temu szybsza eliminacja toksyn. Poprawa krążenia usprawnia dopływ tlenu i składników odżywczych do wszystkich tkanek i narządów naszego ciała. Zmniejsza się ryzyko powstawania żylaków nóg.

Zdrowotną rolę pływania i ćwiczeń w wodzie można ze świetnym rezultatem wykorzystać w programie usprawniania osób z bólami kręgosłupa, otyłych jak również osób starszych.

Aby uczestniczyć w zajęciach Aqua Fitness nie trzeba umieć pływać. Zalecany jest ludziom o różnej sprawności fizycznej. Zanurzenie w wodzie daje poczucie prywatności, jesteśmy w niej jak gdyby schowani, podczas gdy cały czas możemy cieszyć się treningiem w grupie. Ponadto co podkreślają uczestnicy zajęć , jest to wspaniała zabawa. Aqua fitness jest treningiem dostępnym dla wszystkich. Jest lubiany , bezpieczny i efektywny.

W  ćwiczeniach Aqua Fitness odciążony  jest aparat ruchu i dzięki temu cieszą się one powodzeniem wśród osób, które chorują na osteoporozę , mają problemy z kręgosłupem i stawami, cierpią na nadciśnienie tętnicze.

 

Co panią skłoniło do wzięcia udziału w zajęciach Aqua Fitness

Ania: Od 5 miesięcy cierpiałam na bóle kręgosłupa. Leki, które brałam nie przynosiły poprawy. Cierpiałam bardzo, a przecież musiałam pracować, chciałam normalnie żyć.

Koleżanka zaproponowała mi AQUA FITNESS.

Już  pierwsze zajęcia spowodowały ulgę, a po kilku tygodniach bóle ustąpiły bezpowrotnie. Czuję się zdrowa i sprawna. Poleciłam AQUA FITNESS moim koleżankom z pracy, które też z powodu braku ruchu cierpią na bóle kręgosłupa. Ćwiczenia są ciekawe, efektywne, czuję się po nich zrelaksowana pełna energii. Dzięki tym ćwiczeniom zrzuciłam kilka kilogramów, co jest dodatkowym atutem tych zajęć.

 

Fitness Klub AktivGen   http://www.wodnyfitness..pl

Iwona Torbicka     T. 502 219 168

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s