Szkolenia aqua fitness- motywacja.

Już w niedzielę będziemy uczestniczkami warsztatów aqua w Warszawie.

W programie:

10.00 – 10.30- AQUA CLASSIC NOODLE – Oceń prawdziwie klasyczną lekcję Aqua Aerobik, dzięki której dowiesz się jak łączyć i modyfikować proste i złożone ćwiczenia na płytkiej wodzie. Będziemy wzmacniać ramiona i nogi z użyciem krótkich makaronów. Rozgrzewkę i cześć główną lekcji poprowadzi Iwona Chmielewska.
10.40- 11.10- AQUA FUN WITH POWER STICK – Poczuj świetną zabawę z uniwersalnym przyborem Power Stick, specjalnie stworzonym do ćwiczeń w wodzie. Znakomita lekcja w wykonaniu Krystyny Facon, która nasyci niejednego miłośnika Aqua Fitness. Będziemy rzeźbić sylwetkę, ćwiczyć koordynację i równowagę  oraz bawić się podczas ćwiczeń indywidualnych i w parach.
11.20-11.50- AQUA KICK BOXING & BALANCE – Złap równowagę własnego ciała podczas wyprowadzania ciosów i kopnięć na ringu wodnym. Stań do walki z oporem środowiska wodnego i wzmocnij górne i dolne partie swojego ciała. Lekcje po mistrzowsku poprowadzi Żaneta Ekert, która wykorzysta specjalne rękawice Aqua Kick Boxing, firmy Beco. Całość odbędzie się na płytkiej wodzie.

12.00 – 12.30- AQUA POWER MOVE –To propozycja energetycznej lekcji Iwony Chmielewskiej, z wykorzystaniem łatwo dostępnych makaronów. Sprytne połączenie prostych ćwiczeń z odbiciem od dna basenu, wprowadzi Cię w korzystny dla ciała trening w zawieszeniu. Zajęcia oporowe sprawią, że poczujesz się lekko dopiero po wyjściu z wody.

 

Bardzo się ciesze na te warsztaty . Cieszę się.że spotkam Krysię Facon. Bardzo lubię jej lekcje.:)

Na pewno te warsztaty przyczynią się do urozmaicenia naszych zajęć.

Zawsze po warsztatach jestem naładowana pozytywną energią co radośnie przyjmują uczestniczki zajęć.

Iwonka

t. 502 219 168

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s